تلخ

بسیج بر “محرومیت‌زدایی” ‌متمرکز شد‌ه است

رئیس سازمان بسیج ‌گفت: بخش زیادی از پروژه‌های سپاه با مشارکت بسیج، دستگاه‌های دولتی و مردم است و همه با هم برای کاهش مشکلات مردم دست به دست یکدیگر داده‌ایم.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سردار غلامرضا سلیمانی پیش‌از ظهر امروز در حاشیه آئین بهره‌برداری از 4500 پروژه محرومیت‌زدایی زودبازده و عام‌المنفعه که به صورت همزمان در روستای پایگلان این شهرستان برگزار شد، در گفت‌وگوبا خبرنگاران اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور اجرا می‌شود.

 

وی افزود: امروز همزمان 4 هزار و 500 پروژه محرومیت‌زدایی در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید و پروژه خانه بهداشت پایگلان در شهرستان سروآباد به‌نمایندگی از پروژه‌های استانی و کشوری افتتاح شد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در حوزه سلامت، بهداشت و درمان، رونق تولید، آب و کشاورزی و توسعه زیرساخت‌های مناطق محروم است و این مسیر همچنان تداوم دارد.

 

وی با ذکر اینکه «محرومیت‌زدایی و کاهش مشکلات مناطق کم‌برخودار» مورد تاکید مقام معظم رهبری است، گفت: بسیج سازندگی به همت مردم و مسئولان دست به دست هم داده تا مشکلات به‌سرعت کاهش پیدا کند.

 

سردار سلیمانی عنوان کرد: بخش زیادی از پروژه‌های سپاه با مشارکت بسیج، دستگاه‌های دولتی و مردم است و همه با هم برای کاهش مشکلات مردم دست به دست یکدیگر داده‌ایم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنگ اقتصادی که دشمنان راه‌اندازی کرده‌اند، عنوان کرد: تحریم‌ها هیچ‌گاه مانع پیشرفت جمهوری اسلامی ایران نمی‌شود بلکه یک فرصت برای تکیه بر ظرفیت‌ها و توانایی‌های داخلی کشور است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه توانایی‌ها و داشته‌های ملت ایران در بیانیه گام دوم انقلاب به‌خوبی تدوین شده است، اظهار کرد: ظرفیت‌های داخلی با تکیه بر تجارب چهل سال گذشته و فرصت‌های پیش‌رو می‌تواند سبب پیشبرد اهداف، پیشرفت کشور و برداشتن گام‌‌های جدی در توسعه و رفع محرومیت‌زدایی شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *